Raff  Tekstil kuruluşundan  itibaren  imalatçı ve tedarikçi firma kimliği ile talep edilen  Asker , Polis kıyafetleri malzemeleri ve ekipmanlarını  istenen  şartnamelere uygun olarak üreterek başta Ortadoğu Ülkeleri , Balkan Ülkeleri , Türki Cumhuriyetleri ve Afrika Kıtasında bir çok ülkeye  ihracat gerçekleştirmektedir , iç pazarda ise devlet kurumları ve özel sektörün ihtiyacı olan  teknik özel kıyafetleri, organizasyonlar için promosyon ürünleri imal etmekte ve teslimatını yapmaktadır. 

 

Şirketimizin belirlediği vizyona ulaşmaya çalışırken ticari ahlak ve dürüstlük ilkelerimizden taviz vermeden müşteri memnuniyetini sağlamak maliyet unsurlarını en aza indirerek sorunsuz ürünleri  müşteriye sunarak kalitede zirveye ulaştırmaktır.

 

Ülkemizin Yasal mevzuatına uymayı ve Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmetimizi gerçekleştirmeyi hedefleyerek Kalite ve yönetim sistemimizi sürekli geliştirmeyi amaç edinmiştir.

Kalitesini ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile de tescilleyen Raff Tekstil; ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti Sistemi Serifikalarını almaya hak kazanmıştır.

İhracat odaklı şirketimizin misyonu müşteriye özel tasarım ve model geliştirip Yurtdışı piyasasında da sektörde öncü firma haline gelmektir. 

 

Raff Tekstil  Olarak Vizyonumuz Askeri Üniforma Üreticisi Firma Olarak   Müşterilerimize sektöründe en iyi ürün ve hizmeti sunabilmektir.

   

 

Sloganımız sorunsuz üretim, zamanında teslimat , memnun müşteridir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Mobil
Chat